7.kolo Dražice "B"

15.10.2018 10:08

FK Makov Hůrka – TJ Dražice „B“ 2:1 (1:1)

První poločas. Úvod zápasu se nám vydařil. Kombinační hrou jsme si vytvářeli šance. Ujal se až dlouhý nákop za obranu a vedeme 1:0. Po brance jsme se snažili hrát pořád stejně, ale již se nám nedařila nátlaková hra. Soupeř nás začal přehrávat. Na konci poločasu vyrovnal na 1:1, po naší chybě v obraně.

Ve druhém poločase to byl boj. Hra se přiostřila. Každý chtěl zvítězit. Soupeř měl několik šancí. Postupně jsme hru vyrovnali. Šance na sebe nenechali dlouho čekat. Ach ta koncovka. Nakonec výhra zůstala doma. Po faulu jsme zahráli přímý kop, který hlavou usměrnil hráč za bezmocného brankáře. V posledních minutách měli hostě dva závary, které jsme ubránili a slavili vítězství po 5 letech nad dnešním soupeřem.

Branky : Šmejkal L., Havel

Sestava :  Brožovský, , Čapek J., Čapek P., Drtílek, Fořt M., Havel, Páša, Šmejkal J., Šmejkal L., Uhlíř, Vomlela L..

Tým podal dobrý výkon, Bojovali jsme až do konce a to se  vyplatilo.

Další zápas sehrajeme venku s týmem Veselí n. L. „B“  (14.10. Neděle v 15:30 hod).