TJ Olympie Měšice - FK Makov Hůrka 0:0 (0:0)

25.04.2018 10:30

TJ Olympie Měšice - FK Makov Hůrka 0:0 (0:0)

Naše první venkovní utkání.

První poločas. Můžeme říct, že první poločas byl z obou stran velmi útočný. Domácí se nás snažili přehrávat hlavně dlouhými pasy za obranu. My jsme zase spoléhali na kombinační hru. Hráči Měšic šli dvakrát sami na brankáře, který nás v těchto momentech podržel. Na druhou stranu i my jsme měli dvě vyložené šance.

Ve druhém poločase se hra trochu změnila. Žádný ze soupeřů nechtěl udělat chybu. Jedna šance, která mohla rozhodnout zápas. Měli jsme více ze hry a několik pološancí. Domácí se snažili na naše hráče vytvořit tlak, donutit je k faulům. Ty rozehrávali nákopem do vápna. Největší šanci si vytvořili v poslední minutě, kdy jsme ubránili nákop do vápna a několik střel jsme naštěstí zblokovali.

Sestava :  Bervida, Čapek J., Čapek P., Děd, Háječek,  Havel,  Páša, Šimek, Šitner, Šmejkal J., Šmejkal L., Vomlela L.

Tentokrát musím naše mužstvo pochválit 1. poločas a za celkově bojovný výkon.

Další zápas sehrajeme doma s týmem Dražic „B“ (21.4. Sobota v 17:00 hod).