1. kolo v Měšicích

04.09.2018 10:56

TJ Olympie Měšice - FK Makov Hůrka 1:2 (1:0)

Naše první utkání nového ročníku.

Jako vždy, jsme měli problémy se sestavou na první kolo. Nakonec se podařilo dát dohromady 11 hráčů.
    První poločas. Domácí vstoupili do zápasu lépe. Snažili se nás přehrávat hlavně dlouhými pasy za obranu. V těchto minutách nás podržel brankář Z. Šmejkal. Nám se nedařily přihrávky a tak jsme hlavně odkopávali míč od našeho vápna. Tlak domácích vyvrcholil v 31. minutě, kdy po úniku vstřelili branku 1:0. V posledních pěti  minutách jsme soupeře zatlačili před jeho branku, ale bez gólového vyjádření.
    Ve druhém poločase se hra změnila. My jsme pokračovali v nátlakové a bojovné hře. S tlakem se dostavili i vyložené šance, zatím bez branky. Po jednom útoku byl hráč faulován a z přímého kopu jsme srovnali na 1:1. Za další dvě minuty po vhazování z naší poloviny, přešel náš hráč po levé straně,  centr a vedeme 2:1. To běžela 66. minuta. Do konce zápasu jsme taktickou hrou výsledek udrželi.
    Branky : Brožovský a Šitner J.
   Sestava :  Brožovský, Buchtele, Drtílek, Fořt M., Háječek, Matera, Šitner J., Šmejkal J., Šmejkal L., Šmejkal Z., Uhlíř.
    Mužstvo musíme pochválit za bojovný výkon a 2.poločas.
První domácí zápas sehrajeme doma s týmem Vlastiboře (1.9. Sobota v 16:00 hod).