11. kolo Chotoviny B

04.12.2018 11:56
FK Makov Hůrka – TJ Sokol Chotoviny „B“ 3:2 (0:1)

První poločas. Soupeř od první minuty byl lepší. My jsme se nemohli dostat do zápasu. Již v 7. minutě se k odraženému míči dostal hráč a soupeře, vystřelil, míč krásně zapadl za našeho brankáře 0:1. Po zbylý čas to z naší strany nebylo ono. Ztráceli jsme lehké balóny a soupeř byl u všeho podstatného dříve. Za první poločas ani jedna střela nešla přímo na branku. Vlastně jedna ano, to byla hlavička obránce soupeře, kterou zlikvidoval brankář na brankové čáře.

Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny v sestavě. Snaha se zápasem něco udělat. Bohužel v 50 minutě jsme po rohovém kopu inkasovali podruhé. Soupeř si myslel, že má výhru v kapse a začal hrát „údržbu“. Nám se podařilo již za pět minut snížit po závaru před brankou. A najednou soupeř nestíhal. Za deset minut faul, pokutový kop a je srovnáno 2:2. V těchto minutách jsme dominovali. Náš tlak vyvrcholil v 70 minutě, kdy jsme po rohovém kopu dali na 3:2. Soupeř nás začal opět přehrávat a snažil se o vyrovnání. My se bránili, soupeř měl několik závarů, ale my vítězství šťastně uhájili.

Branky : Šmejkal L. 2x, Havel

Sestava :  Drtílek, Čapek J., Čapek P., Fořt M.. Háječek, Havel, Šimek, Šitner, Šmejkal J., Šmejkal L., Šmejkal Z..

Střídali : Brožovský, Páša