FK Makov Hůrka - FC Chýnov B 1:4 (0:3)

27.10.2013 21:00

FK Makov Hůrka - FC Chýnov B 1:4 (0:3)

Po sérii vítězných utkání jsme narazili na zřejmě nejlepší mužstvo celé soutěže. Soupeř na hřišti vynikal oproti našim hřáčům v každém ohledu. Rychlost, kombinace, přesnost, bojovnost, v tomto všem nás soupeř předčil. Přesto tento zápas nemusel pro nás skončit takto špatně. V úvodních minutách jsme to byli my, kdo si vytvořil dvě velké šance. První po odraženém míči netrefil přesně Brožovský a minul soupeřovu branku a ten samý hráč nedokázal přelobovat po pěkné nahrávce Bubníka hostujícího gólmana. Poté již kralovali na hřišti hosté a svůj tlak dokázali do poločasu proměnit ve třígólové vedení. Z naší strany stojí v prvním poločase za zmínku snad jen posledních 5 minut, kdy jsme začali bojovat a do mírného tlaku se dostávali. Ve druhém dějství jsme alespoň předvedli bojovnost a snahu s výsledkem něco udělat. I přes to soupeř vstřelil čtvrtou branku a o zisku třech bodů pro hostující tým bylo rozhodnuto. Nám se pouze podařilo výsledek opticky vylepšit jedinou brankou. Sportovně musíme uznat, že soupeř byl kvalitou jinde nežli náš tým, ale přesto by nám to nemělo bránit v bojovnosti a nasazení, které bylo z naší strany bohužel vidět až v době, kdy už se s výsledkem mnoho udělat nemohlo. Pochvala a dík v tomto utkání tak patří především našim fanouškům, kteří i přes špatný výkon našeho týmu celý zápas naše hráče povzbuzovali a po zápase i zatleskali. V příštím kole se utkáme s týmem Pojbuk v neděli od 14:00 na jejich hřišti.