FK Makov Hůrka - Olymp Tábor 4:1 (0:0)

13.01.2014 08:16

FK Makov Hůrka - Olymp Tábor 4:1 (0:0)

Po dvou zápasech bez výhry nás čekal poslední zápas podzimní části sezóny, ve které byla povinnost na domácím hřišti v zápase s Olympem Tábor získat 3 body. V prvním poločase byl však výkon z naší strany nevýrazný a nutno říci, že ani soupeř nepředváděl žádný oslnivý fotbal. Pro diváky tak byla v prvním poločase vzrušením pouze červená karta pro hostujícího kapitána po zákroku na Luďka Šmejkala. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0. Ve druhém poločase jsem začali být aktivnějším mužstvem na hřišti a s přibývajícím časem byla na oslabeném soupeří znát únava. Postupně se nám dařilo překonávat soupeřovu obranu a postupně jsme se dostali do vedení 4:0. V posledních 10-ti minutách se soupeři podařilo výsledek už jen upravit na konečných 4:1. Naše sestava v tomto zápase zdaleka nebyla nejsilnější, ale ukázali jsme, že i ne zcela v ideálním složení dokážeme soupeřům konkurovat. Za svůj výkon na pozici brankáře si pochvalu zaslouží Zbyněk Šmejkal, který zachytal velmi dobře. Podzimní část sezóny tak máme za sebou. Získali jsme 21 bodů s bilancí 38 vstřelených, 23 obdržených branek a umístili jsme se na průběžném 4 místě se ztrátou 4 bodů na vedoucí tým soutěže Sokol Vlkov. Věřme, že zimní přestávku využijeme k nabrání potřebné fyzické kondice a jarní část sezóny zvládneme na výbornou.