FK Makov Hůrka - Sokol Vlkov 1:0 (0:0)

09.09.2013 07:21

V prvním zápase nové sezóny k nám zavítal nelehký soupeř z Vlkova, kde jsme na jaře prohráli 4:3. V úvodních minutách jsme byli aktivnější a vypracovali si hned ve druhé minutě velkou šanci, kdy po dlouhém autu Nádvorníka naběhl do vápna Brožovský, ale hlavičkoval nad. V průběhu prvního poločasu se hra vyrovnala a soupeř prokazoval své kvality. Nejednou se dostal až do zakončení, ale naštěstí vždy narazil na připraveného Leoše Uhlíře v naší brance. A jelikož soupeř výborně bránil a nám se příliš nedařila kombinace, ani rychlý přechod do útoku, skončil poločas 0:0. Ve druhé půlce viděli diváci stejný průběh hry jako v té první, tedy žádnou výraznou převahu ani jednoho z mančaftů. Naštěstí v 85. minutě se nám po dlouhém nákopu Vavříka a vítězném souboji podařilo překonat hostujícího gólmana a vstřelit tak vítězný gól. Naše hra jistě nebyla podle našich představ, ale věřme, že příští zápas bude z naší strany o něčem jiném, i když soupeřem nám bude velmi silný protivník - v neděli zavítáme na hřiště do Větrov.

Sestava: Uhlíř - Šmejkal Luděk - Fořt Tomáš - Šmejkal Zbyněk - Fořt Martin - Bubník Petr - Šimek Jakub - Kubec Pavel - Vavřík Miroslav - Nádvorík Vít - Brožovský David.

Střídající hráči: Petr Matera, Jan Nádvorník