FK Makov Hůrka - TJ Dražice "B" 7:3 (3:1)

30.09.2013 07:29

V minulém kole jsme jen remizovali na hřišti týmu v Roudné 2:2 a tak byl úkol jasný. Vyhrát domácí utkání s Dražickou rezervou a získat důležité 3 body. Utkání jsme začali lépe a hosty jsme do tlaku a k vytváření šancí nepouštěli, naopak my jsme si některé slibné příležitosti vypracovali a první poločas zaslouženě vyhráli 3:1. První branku vstřelil po rohovém kopu výborně hrající Perník. Oproti minulému utkání se na hřišti objevil Buchtele, který krásnou střelou z přímého kopu nedal hostujícímu gólmanovi šanci a zvýšil naše vedení na 2:0. Hosté snížili po střele z 20-ti metrů, ale do poločasu jsme ještě díky proměněnému pokutovému kopu zvýšili vedení na rozdíl dvou branek. Do druhé půle vstoupili hosté aktivněji a jejich snaha se jim vyplácela. V polovině druhé půle byl stav 4:3 pro náš tým a hosté sahali po vyrovnání. Naštěstí se nám podařilo přidat další branky a utkání jsme nakonec zvládli a vyhráli 7:3. Výborně se v tomto utkání prezentoval Luboš Perník, který vstřelil 2 branky a svým důrazem a bojovností patřil k nejlepším hráčům našeho týmu. Příští týden v neděli zavítáme na hřiště lídra soutěže Sokola Sezimovo Ústí.

Sestava: Šmejkal Zbyněk - Šmejkal Luděk - Šmejkal Jan - Foť Tomáš - Čapek Pavel - Bubník Petr - Šimek Jakub - Buchtele Václav - Perník Luboš -Vavřík Miroslav- Brožovský David.

Střídající hráči: Petr Matera, Martin Fořt, František Bervida