FK Makov Hůrka - Vlastiboř B 9:3

14.10.2013 12:55

FK Makov Hůrka - Vlastiboř B 9:3

Naše přání po minulém zápasu na Sokole a ostudném výkonu směrem dopředu se vyplnilo a naši ofenzívní hráči se proti soupeři z Vlastiboře 9x prosadili. Po vyrovnaném prvním poločase, kdy bylo skóre neustále maximálně rozdílem jedné branky jsme soupeře po přestávce již k ničemu nepustili a potvrdili tak, že na našem domácím hřišti jsme každému protivníkovi velmi těžkým soupeřem. Naše branky padaly z různých situací, za zmínku stojí hlavně první z nich. Po nádrherné kombinaci Vavříka z Buchtelem na pravé straně útočné poloviny a přesném centru prvně jmenovaného na našeho útočníka, již nebyl problém uklidit balón přesně k tyči. V defenzívní činnosti si naše mužstvo drží svůj standard a soupeře do žádného tlaku nepustilo ani tentokrát. Pokud se hráči Vlastiboře dostali do nějaké šance, šlo spíše o momentální individuální chybu. Celkově se nám utkání povedlo a snad v dalších výkonem navážeme.  V příštím zápase se utkáme v sobotu 12.10.2013 od 16:00 hodin v Měšicích s domácí Olympií.