Olympie Měšice - FK Makov Hůrka 1:4 (1:1)

21.10.2013 07:07

Olympie Měšice - FK Makov Hůrka 1:4 (1:1)

K předposlednímu venkovnímu zápasu podzimní části sezóny jsme vyrazili do Měšic. Po deštivém pátku a sobotě bylo hřiště podmáčené, ale přesto regulérní pro sehrání utkání. Utkání jsme začali lépe a soupeře prakticky nepouštěli z jeho poloviny. Odměnou nám byla vedoucí branka kdy po dlouhém balónu přiťukl Brožovský na Vavříka, který krásnou střelou o tyč nedal domácímu gómanovi šanci. I nadále jsme byli aktivnějším celkem na hřišti a po další pěkné akci mohl naše vedení zvýšit Brožovský, ale ve stoprocentní šanci sám před gólmanem netrefil branku domácích. Ve druhé části prvního poločasu převzali domácí iniciativu, což jsme jim naším přístupem v této části hry hodně usnadnili. Odměnou jim byl vstřelený vyrovnávací gól po rozehrání rohu na naší nedůslednosti. Naštěstí to ze strany domácích bylo co se vstřelených branek týče vše. Do druhé půle jsme vstoupili dobře a byli aktivnějším mužstvem. Jedninou chybou byla nepřesnost v předfinální a finální přihrávce, kde jsme se zbytečně připravovali o balóny a nedokázali proměnit naše útočná snažení v góly. Toto jsme zlomili také po rohovém kopu, kdy se nám podařilo skórovat po teči Vavříka do domácího obránce od něhož se balón dostal za záda domácího gólmana. V posledních 10-ti minutách utkání jsme přidali ještě dvě branky a dokázali "urvat" důležité tři body do tabulky. Za výkon v zápase si zalouží pochvalu Leoš Uhlíř a Miroslav Vavřík, kteří podali v zápase velmi dobrý výkon. Příští utkání hrajeme doma proti rezervě Chýnova v sobotu 19.10.2013 od 15:30 hodin.