Sokol Sezimovo Ústí "B" - FK Makov Hůrka 0:0

07.10.2013 06:24

Sokol Sezimovo Ústí "B" - FK Makov Hůrka 0:0

Na hřišti lídra soutěže jsme se představili v "lepené" sestavě, kdy se naši hráči omlouvali ze zápasu doslova v posledních chvílích před utkáním. Kvalita soupeře byla zřejmá, ale náš zodpovědný výkon směrem dozadu mu nedovoloval příliš kombinovat přes naší zálohu a obranu a tak se často uchyloval k dlouhým nákopům směrem k útočícím hráčům. Vyložené šance v prvním poločase jsme si vytvořili my a hned dvě, ale ani jednu jsme nedokázali proměnit. Zejména Brožovský po centru Čapka měl před domácím gólmanem dostatek času, ale nedokázal balón dostat za jeho záda. Obraz hry se neměnil ani ve druhém poločase. Domácí drželi více balón na kopačkách, ale do vyloženého tlaku a šancí jsme je nepouštěli. Za kvalitní výkon je potřeba pochválit naší defenzívu, která soupeře do šancí nepouštěla, jmenovitě potom Honzu Šmejkala, který si výborně poradil s domácím Šebkem, kterému nedovolil za celý zápas vypracovat pro své spoluhráče vyloženou šanci a stihl ještě podporovat útok. Naopak naše ofenzíva, zejména pak útočníci v tomto zápase propadli. Věřme, že v příštím utkání, které sehrajeme v sobotu 5.10.2013 od 16:00 na domácím hřišti proti týmu Vlastiboř "B" bude náš výkon směrem dopředu o 100% lepší a obrana si svou formu udrží.