ZD Pojbuky - FK Makov Hůrka 3:2 (3:1)

05.09.2016 06:01

Úvodní zápas podzimu nás nasměroval do Pojbuk. Sestavu jsme dávali horko-těžko dohromady. Od úvodních minut jsme tahali za "kratší konec provazu". Naší hře pomohl příjezd našeho 11. hráče. Po jeho příchodu jsme ze své první vážnější akce ve 14. minutě vstřelili úvodní branku.       V následujících minutách jsme přestali „hrát“ a domácí zvýšili obrátky. Přehrávali nás rychlými pasy za obranu. Domácí v  rozmezí 30. až 45. minuty otočili výsledek na 3:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně. V jeho úvodu jsme snížili na 2:3. Po tomto gólu domácí zapomněli hrát jako v 1. poločase. Do konce utkání si domácí i my  vypracovali dvě vyložené šance bez využití. Domácím také pomohla možnost střídat hráče. To naše mužstvo využít nemohlo, neboť jsme přijeli pouze v 11. hráčích.

Branky:

Pojbuky – 2x Šedivý Martin, Křepelka Michal

Makov - Hůrka    – Čapek P., Uhlíř

Sestava : Bervida, Brožovský, Čapek P., Fořt M., Háječek, Karpíšek L., Nádvorník J., Nádvorník V., Šimek, Šmejkal L., Uhlíř

Celkově lze utkání hodnotit z obou stran jako bojovné. Bohužel bez našeho bodového zisku.

V příštím zápase (domácím) máme na co navázat. K bojovnosti přidat proměňování šancí, které si vytvoříme.

Příští zápas nás čeká v sobotu 3.9.2016, kdy přivítáme tým z Ratibořských Hor. Čas bude upřesněn.