3. kolo

01.10.2018 18:50

Sokol Stádlec - FK Makov Hůrka 2:2 (2:1)

První poločas. Konečně jsme začali hrát od první minuty. Je sice pravda, že domácí měli mírnou převahu a vypracovali se několik slibných akcí po kterých mohli skórovat. I my jsme měli několik šancí  také bez brankového využití. Naše snaha vyvrcholila ve 21. minutě, kdy jsme po krásném dlouhém pasu za obranu dali branku. Bohužel jsme se nevyvarovali opět chyb v obraně a domácí otočili na 2:1.
Ve druhém poločase se hra se přiostřila. Bylo tam několik zákroků na žluté karty. Domácí k těmto zákrokům „vyhecovali“ domácí diváci. Po faulu na našeho hráče ve vápně byl nařízen pokutový kop. Z něj jsme vyrovnali na konečných 2:2. To běžela 70 minuta. Do konce utkání to byl již boj o vstřelení vítězné branky na obou stranách. Blíže k ní jsme měli my. Bohužel se to nepodařilo.
Branky : Brožovský a Šmejkal L.
Sestava :  Brožovský, Buchtele, Čapek J., Čapek P., Drtílek Páša, Šimek J.Šitner J., Šmejkal J., Šmejkal L., Vomlela L.
Střídali : Fořt M., Šmejkal J.
Mužstvo musíme pochválit za bojovný výkon.
V sobotu přivítáme doma tým Vlkova od 16:00 hod.