9. kolo Pojbuky

06.11.2018 10:34

FK Makov Hůrka – TJ ZD Pojbuky 4:2 (2:1)

První poločas. Úvod zápasu se nám vydařil. Kombinační hrou jsme si vytvářeli šance. Již v 7. minutě jsme se ujali vedení 1:0. Další branku jsme dali v 18. minutě 2:0. Takže zatím pohoda. Bohužel opět stejná písnička. Soupeř nás začal přehrávat a vytvářel si i šance. Po rohovém kopu jsme míč neodkopli do bezpečí. Následný závar v pokutovém území měl tyto následky : ruka, červená karta, pokutový kop a 2:1. To běžela 31. minuta. Na vývoj jsme museli reagovat střídáním. Soupeř tlačil a hra se přiostřila. Náskok jsme zatím do poločasu ubránili.
Ve druhém poločase to byl boj. Hra se přiostřila jak jinak. My bránili vedení. Soupeř chtěl zase srovnat, což se mu podařilo v 68. minutě. Snaha o rychlé rozhodnutí zápasu ve svůj prospěch se hráčům z Pojbuk nepodařil. My jsme po třech minutách zaútočili a po centru ruka ve vápně, pentle pro nás. Vedeme 3:2. Soupeř nás přehrával, ale my zase bojovali. Pojbuky si začali vytvářet šance, ale jejich zbrklost ve finální části nás držela nad vodou. My se snažili o rychlé protiútoky. Po jednom z nich jsme zahrávali v 84. Minutě přímý kop. Krásná střela,  slavíme všichni hráči i diváci 4:2. Do konce zápasu se více bojovalo než hrálo. Místo hry jen samé souboje, fauly.
Branky : Havel 3x, Šmejkal L.
Sestava :  Brožovský, Buchtele, Čapek J., Čapek P., Havel, Páša, Šimek, Šmejkal J., Šmejkal L., Šmejkal Z., Vomlela L..
Střídali : Šitner, Uhlíř
Tým podal výborný výkon, Slavili jsme především vstupem do zápasu, bojovností a střeleckou produktivitou Davida Havla.
Předposlední zápas sehrajeme v Chýnově  (28.10. Neděle v 14:00 hod).