Choustník - FK Makov Hůrka 3:2 (2:1)

13.05.2013 07:37

Choustník - FK Makov Hůrka 3:2 (2:1)

Po dvou utkáních, ve kterých náš tým předváděl slušné výkony vycházející z maximálního nasazení všech hráčů na hřišti jsme v Choustníku sehráli utkání, ke kterému jsme přistoupili s velmi odlišným přístupem, snad jako bychom si mysleli, že se domácí porazí sami a 3 body nám předloží na zlatém podnose... Nedařila se nám kombinace a do šancí jsme se prakticky nedostávali. Výjimkou byla situace ve 20. minutě, kdy se nám podařilo skórovat po pěkné nahrávce Šimka přesně na našeho útočníka a ten překonal domácího gólmana. To však bylo bohužel z našeho podání směrem k soupeřově bráně v prvním poločase prakticky vše. Naopak domácí se díky naší nedůslednosti a zbytečným ztrátám balónů ve středu hřiště dostávali často před naší branku, kde se spousta situací "hasila" na poslední chvíli. Dvakrát se nám to však nepodařilo, jednou po centru ze strany a zakončení domácího útočníka, po druhé po proměněném popkutovém kopu, který byl nařízen po faulu našeho bránícího hráče v pokutovém území. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí. Ve druhém poločase vnesl oživení do naší hry střídající Vavřík, který díky svému nasazení dělal problémy domácí obraně. Dvakrát v průběhu druhé půle byl jasně faulován ve vápně, ale ani v jednom případě rozhodčí penaltu nenařídil. Na druhé straně se domácím podařilo překonat naši obranu po třetí a tím udělali rázný krok ke třem bodům. Nám se podařilo výsledek už jen upravit po průniku Vavříka po pravé straně a centru na Čechuru, který snížil z našeho pohledu na 2:3. To však bylo z naší strany vše. Domácí tak zaslouženě vyhráli a jen díky několika perfektním zákrokům našeho gólmana nebyl rozdíl ve skóre jasnější. V příštím utkání hostíme na našem hřišti v neděli 12.5.2013 od 14:00 hodin aktuálně třetí tým tabulky FC Dynamo Božejovice. Věřme, že v domácím utkání podáme všichni lepší výkon a odčiníme tak porážku z Choustníku.

Sestava: Vomlela - Šmejkal Luděk - Šmejkal Jan -  Fořt Martin (46. Vavřík)  - Karpíšek Lukáš - Bubník - Šimek Jakub - Mrzena - Kohůt -  Nádvorník Vít (30. Čechura)  - Brožovský