FC Chýnov "B" - FK Makov Hůrka 1:2 (1:0)

09.06.2014 06:51

Bez několika opor v sestavě jsme nastoupili na hřišti v Kozmicích proti velmi kvalitnímu soupeři, rezervě Chýnovského FC. Domácí od začátku ukazovali svou fotbalovou kvalitu a v prvních deseti - patnácti minutách nás příliš do hry nepouštěli. Chýnovští dobře kombinovali a dostávali se často na dostřel naší branky. Po jedné ze zblokovaných střel se dostali k rozehrání rohového kopu, ze kterého svou převahu přetavili ve vedoucí gól. Od dvacáté minuty jsme se i my začali prosazovat, zejména dobrou hrou ve středu hřiště, kde výborné utkání zahrála dvojice Jakub Šimek a navrátilec do sestavy Míra Vavřík. Právě po pasu na Vavříka a jeho průniku k soupeřově brance byl sražen v pokutovém území a měli jsme šanci na vyrovnání z pokutového kopu. Ten ovšem Brožovský trestuhodně neproměnil a do kabin jsme šli za stavu 1:0 pro domácí. Ve druhém poločase jsme ovšem zbraně nesložili a zahráli velmi povedených 45. minut. Za výkon ve druhém poločase je nutné celý tým bez výjimky pochválit. Bylo z něj vidět odhodlání s výsledkem něco udělat a ochota vydat se na hřísti ze všech sil. Vytvořili jsme si několik velmi dobrých příležitostí z nichž vyrovnání přinesla střela Davida Čechury po přihrávce Petra Bubníka. Nadále jsme se snažili hrát aktivně. Po vystřídání se vysunul na hrot Petr Bubník, kterému se po několika minutách v útoku podařilo krásnou křižnou střelou překonat domácího gólmana a šli jsme do vedení 1:2. V závěrečných minutách utkání jsme tlak domácích ustáli a z Kozmic si odvážíme velmi cenné 3 body. Příští týden nás čeká poslední domácí zápas sezóny, ve kterém přivítáme tým z Pojbuk. Utkání se hraje v sobotu 7.6.2014 již od 12:00 hodin!!!