FC Dynamo Božejovice - FK Makov Hůrka 3:1 (1:1)

08.10.2012 19:38

Náš tým zavítal na hřiště neoblíbeného soupeře, kterého se nám jako jediného nikdy nepodařilo na jeho domácím hřisti porazit. Utkání nenabídlo ani z jedné strany nikterak pohledné utkání. Hrálo se spíše uprostřed hřiště, bez vyložených šancí na obou stranách. Soupeř nás předčil v důrazu v osobních soubojích jak v útočné, tak obranné fázi. Domácí skórovali po necelé čtvrt hodině hry, kdy po několika odražených balónech otevřel skóre domácí útočící hráč. Našemu celku se podařilo vyrovnat ještě do poločasu Čítkem, který napálil balón z 35 metrů a domácí gólman neměl nárok.

Druhý poločas jsme začali aktivněji, avšak opět bez důrazu a bohužel se spoustou nepřesností v předfinální a finální fázi. Soupeř postupně vyrovnal hru a dočkal se vedoucího gólu, který padl kuriózně přímo z rohového kopu. Pět minut před koncem utkání jsme si vypracovali po jedné z mála kombinačních akcí v utkání velkou šanci kdy po centru z levé strany střílel Martin Fořt, bohužel trefil brankovou konstrukci. Z následného protiútoku do naší otevřené obrany domácí přidali třetí gól a o osudu utkání bylo definitivně rozhodnuto. Bohužel mnoho pozitiv z tohoto zápasu se na naší hře najít nedalo, přesto věříme, že v dalším utkání se náš tým před domácími fanoušky představí v dobrém světle, fotbalové pohodě a utkání, které bude sehráno v Makově v sobotu 6.10.2012 od 16:00 hodin vyzní jednoznačně pro náš tým. Naším soupeřem bude tým Sokola Sezimovo Ústí.