FC Táborsko - FK Makov Hůrka 1:4

03.06.2013 07:12

FC Táborsko - FK Makov Hůrka 1:4 (1:2)

K druhému venkovnímu zápasu po sobě jsme zavítali na krásné hřiště FC MAS Táborsko, kde jsme se utkali s domácím Fotbalovým klubem Táborsko. Domácí tým je poskládaný z výborných fotbalistů, kteří během své fotbalové kariéry odehráli spoustu zápasů ve vyšších soutěžích. Na hřišti jejich fotbalová kvalita byla vidět. Od první minuty nás soupeř fotbalově převyšoval a svou kombinační hrou se dostával do prostorů, ze kterých se branka dá ohrozit. Po dvaceti minutách hry se jejich snaha zúročila a jednu ze svých akcí proměnili ve vedoucí gól utkání. Naštěstí pro nás se nám za nedlouho podařilo vyrovnat po střele z dvaceti metrů na 1:1. Ještě do poločasu po střele skoro ze stejného místa jsme se ujali vedení v zápase my a do kabin šli za příznivého stavu 1:2 v náš prospěch. Po poločase domácí trošku nepochopitelně přeskupili rozestavení, kdy se jejich nejlepší hráč Samec stáhl na pozici stopera a hra domácího celku tím při jejich útočných akcích postrádala kvalitu a již nebyli směrem dopředu nebezpeční jako v prvním poločase. Naopak nám se podařilo po rozehrání rohového kopu přidat střelou Jakuba Šimka branku na 1:3 a patnáct minut před koncem pojistit vedení po pěkné akci na konečných 1:4 v náš prospěch. Ke konci utkání dva domácí hráči zcela zbytečnými a nehezkými fauly oslabili své mužstvo, když byli oba po druhých žlutých kartách po právu vyloučeni. Velkou zásluhu na 3 bodech má brankář Michal Vomlela, který vychytal spoustu šancí.

Sestava: Vomlela - Šmejkal Luděk - Šmejkal Jan -  Fořt Martin (75. Karpíšek) - Šmejkal Zbyněk - Vavřík - Šimek Jakub - Mrzena -  Kohůt - Čapek (Perník)  - Brožovský