FK Makov Hůrka - Červený Kůň Tábor 6:3 (2:3)

07.09.2015 06:21

První domácí utkání sezóny nám přineslo body a můžeme říci, že zaslouženě. Celé utkání jsme byli lepším týmem i když vítězství se snadno nerodilo. Utkání jsme začali dobře. Tlačili jsme se k brance soupeře a nepouštěli ho z vlastní poloviny, což přinášelo přerušení hry za cenu faulů. Po jednom z nich jsme se po přímém kopu ujali vedení 1:0. V dalších minutách to byl z naší strany "festival" neproměněných šancí, kdy jsme několikrát stáli sami před gólmanem hostí a nedokázali míč dostat za jeho záda. Nejen v útočné činnosti jsme chybovali, ale také v obraně jsme "vyrobili" v prvním pološase 3 chyby, které soupeř potrestal a chvíli před poločasem vedel 1:3. Naštěstí v poslední minutě prvního poločasu se pěkným únikem prezentoval Bubník, který obešel několik bránících hráčů soupeře a snížil z našeho pohledu na 2:3. I druhý poločas jsme začali aktivněji a po několika minutách jsme vyrovnali na 3:3. Po chvíli byl ve vápně faulován po pěkném průniku Vavřík. K penaltě se postavil kapitán Jan Šmejkal a na rozdíl od Brožovského, který v prvním poločase za stavu 1:2 netrefil z puntíku branku, se nemýlil a otočil skóre v náš prospěch na 4:3. V dalším průběhu druhého poločasu jsme byli nadále aktivnějším mužstvem a přidali další dvě branky. Těch mohlo být i víc, ale v útoku to při zakončení bude chtít v dalších utkáních více klidu.