FK Makov Hůrka - JANEV TÁBOR 7:2 (2:1)

22.04.2013 08:27

V prvním mistrovském utkání jarní části sezóny získal náš tým povinné 3 body. Předvedená hra proti oslabenému soupeři však nebyla dle našich představ. Díky nepřesnostem jsme se dostávali zbytečně do složitých situací a ještě v 55. minutě byl stav nerozhodný 2:2. Naše hra se zlepšila v posledních 20 minutách, kdy jsme začali kombinovat a soupeře jasně přehráli. Výborně se uvedla nová posila našeho týmu Martin Mrzena, který nejen, že připravil několik šancí pro domácí útočníky, ale sám dva góly vstřelil.

Sestava: Čapek Jan - Šmejkal Luděk - Šmejkal Jan - Šmejkal Zbyněk - Fořt Martin - Bubník - Šimek - Mrzena - Vavřík - Čapek Pavel (46.Čechura) - Brožovský

K příštímu utkání zavítáme v neděli 21.4.2013 do Větrov, kde od 16:00 hrajeme proti ambiciózní rezervě domácích.