FK Makov Hůrka - Olympie Měšice 2:2 (1:2)

02.06.2014 06:14

Po vydařeném utkání minulý víkend ve Vlastiboři nás doma čekal zápas s fotbalisty z Měšic, do kterého jsme vstupovali s cílem získat 3 body. Bohužel jsme si asi vybrali "den blbec". Na hřišti bylo snad vše proti nám. Utkání jsme začali dobře. Z úvodního tlaku jsme po rohovém kopu vstřelili úvodní branku, která nebyla pro údajný faul, který viděl pouze rozhodčí uznána. Poté se hosté dostali po odpískání pokutového kopu do jednobrankového vedení. My jsme se nadále snažili být aktivní a tlačili se před soupeřovu branku. Odměnou nám bylo vynucení dvou jasných penaltových zákroků, které bohužel tentokrát rozhodčí neodpískal. V prvním případě se o faul údajně nejednalo a ve druhém případě byla ponechána výhoda hráči, který měl balón na brankové čáře 4 metry vedle branky.  Nicméně měli jsme i další šance, ale opět jsme nebyli dostatečně produktivní v koncovce. A tak udeřili opět hosté, kteří zvýšili své vedení na 0:2. V závěru poločasu po pěkné individuální akci konečně dopravil míč do sítě Petr Bubník a snížil na 1:2. Ve druhém poločase byla naše hra lepší nežli v poločase prvním. Častěji jsme meli míč na kopačkách a tlačili se před branku soupeře. Vytvořili jsme si mnoho jasných brankových příležitostí, ale zakončující hráči nedokázali najít potřebný klid v koncovce a mnoho šancí tak zůstalo neproměněných. Po jednom z rohových kopů se ale spoň podařilo vyrovnat, když hezky hlavičkoval Buchtele. V závěru jsme měli ještě dvě jasné brankové příležitosti, ale ani z těch se nám skórovat nepodařilo a tak utkání skončilo remízou 2:2. Branky hostů: Macek, Konečný.