FK Makov Hůrka - Roudná 8:2 (6:0)

16.06.2015 10:04

Poslední domácí zápas sezóny a zároveň zápas, který rozhodoval o sestupujícím ze 3. třídy okresního přeboru jsme zvládli a i v příští sezóně budeme hrát ve stejné soutěži. K zápasu jsme se sešli v hojném počtu a tak bylo možné poskládat ideální sestavu, což bylo na hřišti znát. Od prvních minut jsme byli jednoznačně lepším týmem na hřišti. Do první šance jsme se dostali ihned ve druhé minutě, kdy krásně přehlavičkoval domácí obranu Petr Bubník, ale Brožovský v koncovce selhal, když trefil pouze tyč hostující branky. Náš tlak na soupeře neustával a dostávali jsme se k ohrožení branky stále častěji. Ujala se však až akce v 15. minutě, kdy se prosadil po pěkné kombinaci Honza Šmejkal. V prvním poločase jsme se dokázali prosadit ještě 5x a bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase náš tlak nebyl zdaleka již takový jako v první a dovolili jsme hostům vstřelit dvě branky. Naštěstí i my jsme přidali stejný počet gólů a zápas skončil rozdílem 6-ti branek v náš prospěch. Celý tým předvedl velmi dobrý výkon. Za zmínku stojí výkony navrátilců do sestavy Bubníka a Buchteleho, kteří předvedli velmi kvalitní výkony. Doufejme, že se v podobné sestavě budeme scházet i v přístím ročníku soutěže. Pokud ano, zcela jistě se budeme nacházet v naprosto jiných patrech tabulky, než letos. Poslední zápas sezóny hrajeme příští sobotu 13.6.2015 od 14:00 hodin v Měšicích.