FK Makov Hůrka - SK Větrovy "B" 2:2 (1:0)

22.04.2014 06:34

První domácí utkání jara jsme sehráli s rezervou Větrovského SK. V prvním poločase jsme předváděli pohledný a kvalitní výkon, kdy jsme se kombinací dostávali na dostřel hostující branky, ale většina našich šancí neměla kvalitní zakončení a branky se diváci dočkali až ke konci prvního poločasu, kdy se po špatném odkopu hostujícího předstopera míč dostal k našemu útočníkovi, který sám proti gólmanovi již nazaváhal a poslal náš tým do vedení. Ve druhém poločase se naše hra výrazně změnila a jako kdybychom se báli dále kombinovat jsme začali s dlouhými balóny a neměli hru pod kontrolou. Toho hosté využívali, začali mít více ze hry a brzy se jim podařilo srovnat skóre. Po jedné z mála našich hezkých akcí ve druhém poločase jsme se ranou Honzy Šmejkala dostali opět do vedení, které nám však dlouho nevydrželo. Hosté byli ve druhém půli lepším týmem a my jsme několikrát měli notnou dávku štěstí, když netrefili odkrytou branku. 10 minut před koncem zápasu však hostující útočník hlavou srovnal skóre na konečných 2:2. Kladná na tomto zápase byla oproti minulému týdnu zlepšená hra v prvním poločase, která přinášela možnosti k zakončení, které musíme zlepšit a dávat více gólů. Příští utkání hrajeme v sobotu od 17:00 v Mladé Vožici.