FK Makov Hůrka - SK ZD Pojbuky 3:3 (2:0)

13.04.2015 06:15

První utkání jarní části nedopadlo pro náš tým dle představ. Přitom jsme utkání začali lépe a v prním poločase byli na hřišti lepším týmem. Již v 10. minutě po našem centru z levé strany srazil míč do vlastní branky hostující obránce. Za další dvě minuty jsme se prosadili po centru z pravé strany podruhé a vypadalo to z naší strany na klidný průběh utkání a zisk tří bodů. Ještě v prvním poločase jsme měli několik dalších jasných přílěžitostí k navýšení náskoku, ale bohužel jsme ani jednou nemířili přesně. Ve druhém poločase byli na hřišti lepším týmem hosté, kteří drželi míč na svých kopačkách, kombinovali a dostávali se často na dostřel naší branky. Jejich snaha vygradovala mezi 50. a 70. minutou, kdy se jim podařilo vstřelit 3 branky a otočit průběh utkání ve svůj prospěch. Naštěstí v 85. minutě po krásně zahraném rohovém kopu novou posilou našeho týmu Lukášem Háječkem se prosadil hlavou Luděk Šmejkal a srovnal na konečných 3:3. Ztráta dvou bodů nás mrzí, stejně jako zranění dvou hráčů základní sestavy, kteří budou týmu chybět v dalších utkáních. V příštím kole zajíždíme na hřiště výborně hrajícího FC Táborska. Utkání se hraje v neděli 12.4.2015 od 16:00 hodin na  UMT Soukeník.