FK Makov Hůrka - SK ZD Pojbuky 4:0 (2:0)

06.05.2013 06:42

FK Makov Hůrka - SK ZD Pojbuky 4:0 (2:0)

Po výhře na Větrovech nás čekalo utkání s týmem, jemuž se start do jarní části sezóny stejně jako nám velmi vyvedl. Na svém kontě měli hosté z Pojbuk také dvě výhry. Utkání jsme začali aktivněji a donutili hosty stejně jako v minulém utkání na Větrovech k zákrokům za hranicí pravidel ve vzdálenosti, která již vyzývala k přímému ohrožení branky. Na poprvé byl hostující brankář pozorný a prudkou ránu vyrazil, ale druhý přímý kop již pouze tečoval a šli jsme tak do vedení 1:0. I v dalším průběhu prvního poločasu jsme byli aktivnějším týmem a hosty do žádné šance nepustili. Po průniku Bubníka na soupeřovu polovinu po levém křídle a jeho nákopu před branku dostal míč rotaci a skončil za zády brankaře - 2:0. Ještě v prvním poločase došlo k nepříjemné situaci, kdy se do šance dostali také hosté, náš gólman na poprvé neudržel balón a po střetu s hostujícím útočníkem si velmi nepříjěmně poranil hlavu o brankovou konstrukci. Naštěstí z toho byl "jen" otřes mozku a Honza bude v pořádku. Proběhlo tedy vynucené střídání gólmanů. Do půle se již nic dalšího nestalo a stav pro nás byl příznivý 2:0. Ve druhém poločase v prvních dvaceti minutách si ani jedno z mužstev nepřipravilo vyloženou šanci. Ty přicházely až k závěru utkání. Nejprve se po pěkné kombinaci ve středu hřiště dostal na hostující polovinu s míčem Bubník, který ukázal svůj přehled, všiml si vysunutého gólmana hostí, kterého krásně přeloboval!!!! 3:0!!! Následně měli šanci i hosté, kdy po střetu s naším obráncem rozhodčí nařídil přímý kop. Hostující hráč ho rozehrál velmi pěkně, avšak náš brankář vytáhl stejně kvalitní zákrok a vytěsnil střelu mimo tři tyče. Gólový účet jsme uzavřeli po závaru před soupeřovou brankou a dorážkou okolo gólmana hostí na konečných 4:0!!!!!!

Sestava: Čapek (35.Vomlela) - Šmejkal Luděk - Šmejkal Jan - Šmejkal Zbyněk (80. Fořt Martin) - Fořt Tomáš - Bubník - Šimek Jakub - Mrzena - Kohůt -  Nádvorník Vít  - Brožovský
Další utkání hrajeme v sobotu 4.5.2013 na od 17:00 hodin v Choustníku.