FK Makov Hůrka - Sokol Borotín 2:4 (1:3)

20.10.2014 07:09

Další domácí porážka, tentokráte alespoň se vztyčenou hlavou. Tak by se dal charakterizovat sobotní zápas, ve kterém jsme i přes konečné nepříznivé skóre podali jeden z nejlepších podzimních výkonů. Zápas začali hosté náporem, který po centru do našeho vápna bohužel skončil vlastním gólem a Borotínští se tak ujali již v 5. minutě vedení 0:1. Krátce po obdrženém gólu však přišlo naše vyrovnání o které se postaral Luděk Šmejkal. I nadále se diváci nenudili a šancí na obou stranách bylo k vidění hodně. Bohužel ty naše zůstaly neproměněny narozdíl od hostů, kteří se do poločasu ještě dvakrát prosadili. Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako první. K vidění byl aktivní fotbal z obou stran a spousta šancí, tentokráte spíše z naší strany. Bohužel v koncovce jsme se prosadili ve druhém poločase jen jednou, opět dobře hrajícím Luďkem Šmejkalem. Hosté přidali ve druhém poločase také jednu branku. Paradoxně i přes čtyři obdržené góly byl naším nejlepším hráčem Honza Čapek, který výborně vychytal několik dalších šancí hostů. Zápas skončil naší prohrou 2:4, ale tentokrát jsme podali výkon, za který se nemusíme stydět.