FK Makov Hůrka - Sokol Sezimovo Ústí "B" 3:4 (2:3)

19.05.2014 06:42

Tento zápas by se dal z naší strany označit jako odevzdání bodů soupeři na zlatém podnose. Prvních 25. minut jsme hostům prakticky nedovolili seznámit se s balónem, který jsme drželi na kopačkách, kombinovali a tlačili se do šancí. Odměnou nám bylo dvoubrankové vedení, kdy se neprve po zpracování balónu ve vápně obtočil Jakub Šimek okolo bránícího hráče a prostřelil hostujícího gólmana a za dalších pár minut po centru z kraje vápna hlavou zvyšoval na 2:0 Standa Děd. Najednou jakoby jsme si mysleli, že soupeř bude odevzdaný, úplně jsme změnili přístup k utkání a začali obrovsky chybovat, zejména při bránění standardních situací a kvalitní tým, kterým Sokol je toho dokázal využít prakticky při každém centru před naší branku a do poločasu skóre otočil na 2:3 ve svůj prospěch. V začátku druhé půle se naše hra částečně zlepšila a vytvořili jsme si převahu, kterou jsme zužitkovali když po centru Šimka srovnal Brožovský na 3:3. Bohužel po další chybě jsme pustili soupeře opět do vedení, které se nám i přes snahu a několik šancí nepodařilo získat zpět na naši stranu. Někteří hráči nastoupili v tomto utkání poprvé na nových pozicích. Za zmínku stojí slušný výkon Martina Fořta na pozici krajního záložníka. V příštím kole nás čeká cesta do Vlastiboře, kde se utkáme s rezervou místního ZD.