FK Makov Hůrka – Tělovýchovná jednota Olympie Měšice 4:3 (2:0)

11.09.2017 06:03

FK Makov Hůrka – Tělovýchovná jednota Olympie Měšice  4:3 (2:0)

První domácí utkání sezóny. Pokračovali jsme bohužel v nastaveném "trendu" z minulého týdne, kdy nám opět chybělo několik opor, včetně brankáře. Obrázek hry v prvním poločase odpovídal tomu, co jsme předpokládali. Hosté drželi balón, kombinovali, ale naštěstí pro nás jejich útočná snaha končila před naším velkým vápnem a v průběhu prvního poločasu se jim podařilo pouze jednou vystřelit na branku. Naopak z naší strany byl první poločas ukázkou velmi hezké produktivity. Dvakrát jsme se po rychlém přechodu do útoku dostali k ohrožení soupeřovy branky a do kabin jsme šli s vedením 2:0.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu s tím rozdílem, že se hosté začali dostávat do zakončení a k přímému ohrožení branky. Po dvou střelách byl stav 2:2 a hosté byli "na koni". Naštěstí pro nás opět po pěkné rychlé kombinaci byl ve vápně nedovoleně zastaven Luděk Šmejkal a z nařízeného pokutového kopu se Pavlík nemýlil. Hosté nesložili zbraně a opět se po pěkné akci dotáhli na průběžných 3:3. Ani my jsme nechtěli první domácí utkání "jen dohrát" a vrhli síly do útoku, kde se svým důrazem prosadila naše letní posila Šitner a svým druhým gólem v utkání zvýšil na 4:3 pro nás. Do závěrečného hvizdu se již neprosadilo ani jedno z mužstev a všechny tři body zůstaly v Makově.

Branky: Šitner 2x, Šmejkal Luděk, Pavlík