FK Makov Hůrka - ZD Vlastiboř "B" 1:0 (1:0)

03.11.2014 06:02

FK Makov Hůrka - ZD Vlastiboř "B" 1:0 (1:0)

Konečně vítězství a 3 důležité body do tabulky. To je pozitivum sobotního odpoledne, ve kterém k nám na hřiště dorazil poslední tým tabulky - rezerva Vlastiboře. Bohužel musíme přiznat, že bodový zisk je jedním z mála toho, jak bychom se chtěli a měli na hřišti prezentovat. Předvedená hra zdaleka nebyla dle našich představ. Soupeř se po celý zápas do vyložených šancí nedostával, nicméně to bylo spíše jeho hrou, nežli naší obrannou činností. V útočné fázi hry jsme si několik šancí za zápas vytvořili a některé z nich byly stoprocentní, bohužel jsme se prosadili pouze jednou a to v prvním poločase kdy po křižném centru z levé strany prostřelil hostujícího gólmana David Čechura. Hra probíhala spíše mezi vápny a ani jeden ze soupeřů neměl delší časový úsek vyloženou převahu. Bohužel oko fotbalového diváka mohl v sobotu potěšit maximálně výkon rozhodčího Přikryla, který podal výborný profesionální výkon. V příštím kole se pojedeme poprat o další body do Roudné. Utkání se hraje v sobotu 25.10.2014 od 15:00 hodin.