FK Makov Hůrka - Spartak Choustník 7:4 (3:3)

27.09.2012 10:33

Další zápas pro diváky. My snad ani jinak hrát neumíme.

Co jinak k zápasu říci :

1. poločas :

Stejný scénář, první minuty, pár akcí a dáme branky nebo ne. Dnes ANO a vedeme 2:0.

Myslíme si, že to půjde samo a bohužel ne. Hra se vyrovnala a do kabin jdeme za stavu 3:3.

O přestávce trenér provedl jednu změnu v sestavě, které se ukázala jako prospěšná. I když ....

2. poločas :

Na začáku druhé půle to s námi vypadalo všelijak. Naštěstí své příležitosti hráči z Choustníku neproměnili.

Postupně jsme hru vyrovnali a z rychlých protiútoků daly 2 branky (stav 5:3). Mysleli jsme si, že soupeř rezignoval.

Ale to byla mýlka. Zatlačil nás před naše pokutové území a opět šance nevyužili.

Hra se odehrávala většinou na naší půlce.Nám se povedlo pouze pět útoků a přidali jsme další dvě branky (1x z penalty).

Hráči soupeře korunovali kvalitní výkon v druhém poločase, brankou na konečný výsledek 7:4.

Závěrem : Diváci spokojeni, viděli 11 branek a hlavně naše vítězství.