Mladá Vožice "B" - FK Makov Hůrka 5:0 (4:0)

28.04.2014 07:10

Výsledek tohoto zápasu bohužel hovoří sám za sebe. Domácí byli na hřišti dominantní a ve všech činnostech nás předčili. Bohužel již před zápasem jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého vzhledem k okolnostem : Chybělo nám několik hráčů základní sestavy a do Vožice jsme odjížděli v počtu 10 zdravotně způsobilých pro hru a dvěma marody. K tomu se přidala posílená sestava domácí rezervy, která od první minuty ukazovala, kdo bude v tomto zápase na hřišti pánem. "Proti nám" byl v prvním poločase také silný vítr, který znemoňoval i to poslední - v nouzi odkopnutí daleko od naší brány. A tak se na Honzu Čapka v naší brance valil jeden útok za druhým. Do poločasu jsme tak prohrávali o 4 branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase byl obrázek hry podobný, ale domácí již dokázali svou převahu zužitkovat pouze jednou. Výsledek 0:5 je nejvyšší porážkou, kterou jsme utrpěli a věřím, že se dlouho nebude opakovat. V příštím utkání k nám zavítá mužstvo z Roudné. Zápas se hraje v sobotu 26.4.2014 od 17:00 hodin V Makově. Věřmě, že se nám konečně podaří získat 3 body a odrazíme se tak k lepší výsledkům.