Oldřichov - FK Makov Hůrka 2:4 (1:2)

28.09.2015 07:44

Do Oldřichova jsme zajíždeli s vědomím síly domácích na jejich hřišti, kde umí zahrát i na mnohem silnější soupeře. Navíc jsme sestavu "ladili" do poslední chvíle, abychom dali dohromady alespoň jedenáct lidí. V Oldřichově jsme předpokládali spíše boj o každý centimetr hřiště a to se také vyplnilo. Mnoho fotbalové krásy nebylo k vidění ani od jednoho z mužstev a diváci se nemohli těšit ani z velkého množství šancí. Nám se podařilo ujmout se vedení po vybojovaném balónu na hranici soupeřova velkého vápna a střele podél vyběhnuvšího gólmana domácích. Na dva nula jsme zvýšili po pěkném přenesení hry z pravé strany na levou a přesném zakončení, tektokrát na druhou stranu od brankáře. Domácí snížili těsně před koncem prvního poločasu po pěkné akci kdy z pravé strany přesně centroval asi nejlepší hráč domácích s číslem 7 a útočník měl před naší bránou již jednoduchou úlohu. Ve druhém poločase zvýšil naše vedení po odraženém balónu přesnou střelou Luděk Šmejkal. Domácí snížili pěknou střelou z velké dálky 15. minut před koncem utkání na rozdíl jedné branky, ale v zápětí se nám podařilo vstřelit po krásném centru za obranu domácích rozhodující gól na 2:4. Mužstvo zaslouží pochvalu za bojovnost. Výborný výkon tentokrát podal benjamínek v naší sestavě, teprve 15-ti letý Richard Šitta, který přes svůj nízký věk předvedl nebojácný a sebevědomý výkon. Příští utkání hrajeme v neděli 27.9.2015 od 16:30 v Ratibořských Horách.