Ratibořské Hory "B" - FK Makov Hůrka 4:3 (1:2)

19.10.2015 06:06

V Ratibořských Horách jsme sehráli "podivné" utkání. Začátek zápasu byl v režii domách, kteří drželi míč na svých kopačkách, ale do vážnějších šancí se neprosadili. S přibývajícími minutami jsme se začali prosazovat čím dál více i my a vypracovali si několik slibných příležitostí z nichž jsme dvě využili. Nejprve po ruce domácích a střele z přímého kopu jsme se ujali vedení, které navýšil o pár minut později přesnou střelou z hranice vápna Petr Bubník. Domácí ještě do poločasu snížili na rozdíl jedné branky po rychlém přechodu do útoku a přesném zakončení jejich kapitána. Ve druhém poločase se nám podařilo opět Petrem Bubníkem zvýšit naše vedení na rozdíl dvou branek, který svítil na světelné tabuli ještě v 81. minutě. Poté domácí notně přidali a my jsme jejich nasazení zdaleka nestačili. Během 10-ti minut otočili stav utkání na konečných 4:3 ve svůj prospěch. V závěrečných minutách jsme byli svědky nejen výborné hry domácích, ale i jedné situace, která zdaleka nepatří na fotbalové trávníky. Byla to naprostá bezohlednost domácího obránce, který bezmyšlenkovitě vletěl do našeho 15-ti letého a o mnoho kil lehčího hráče, který byl rychleji u balónu, něž zmíněný domácí hráč s číslem 3. O jeho "kvalitách" svědčí i jeho chování po závěrečném hvizdu. Věřme, že toto bylo pouze tmavou výjimkou, a že se s takovým chováním na hřišti již nesetkáme. Příští utkání sehrajeme doma v sobotu 3.10.2015 od 16:00 hodin proti prvnímu celku tabulky z Větrov.