Sokol Mladá Vožice "B" - FK Makov Hůrka 3:1 (1:0)

02.07.2013 07:36

V posledním zápase sezóny jsme zavítali na hřiště druhého celku v tabulce do Mladé Vožice, kde jsme se utkali s domácím Sokolem. Díky naší značně oslabené sestavě, bylo jasné, že domácí, kteří byli naopak posíleni o některé hráče "A" mužstva, budou mít míč na kopačkách častěji. Toto se potvrdilo a v průběhu celého zápasu měli domácí více ze hry. Z naší strany docházelo k náznakům šancí spíše po úniku některého z našich hráčů na soupeřovu polovinu. Jediná pěkná akce z naší strany přišla až v 80. minutě, kdy bubník po kombinaci na středu hřiště přihrál Brožovskému, který vstřelil branku na 1:1. Remíza by byla pro nás za daných okolností výborným výsledkem, ale domácí nám vstřelili ještě dvě branky a rozhodli o osudu utkání. Nejprve v 84. minutě, kdy si domácí útočník po individuálním průniku přes celou polovinu hřiště poradil i se zakončením a následně v 89. minutě po střele domácího stopera ze střední vzdálenosti, která uzavřela skóre na konečných 3:1 pro domácí. Naštěstí nám v tomto zápase již o nic důležitého co se postavení v tabulce týká nešlo, což nicméně neomlouvá velmi špatný přístup některých našich spoluhráčů, kteří dali přednost svým osobním zájmům před týmem a k utkání se nedostavili.

Sestava: Vomlela - Mrzena - Fořt Tomáš - Čapek Jan - Fořt Martin - Kohůt - Bubník - Vavřík - Čapek Pavel - Matera - Brožovský