Sokol Sezimovo Ústí "B" - FK Makov Hůrka 0:5 (0:3)

27.05.2013 11:13

Bez několika opor jsme vyrazili k zápasu na krásné hřiště v Sezimově Ústí, kde nás čekala rezerva domácího Sokola. I přes několik vynucených změn v naší záložní řadě jsme soupeře od začátku dostávali pod tlak a prakticky jsme ho nepustili v průběhu celého zápasu do trvalejšího tlaku a vyložených šancí. Oproti tomu náš výkon směrem dopředu byl podstatně lepší, nežli v předchozích utkáních. Již v 8. minutě se po závaru před domácí brankou na několikrát prosadili naši útočící hráči a šli jsme do vedení 0:1. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Po samostatném úniku jsme přidali druhý gól a ještě před koncem prvního poločasu se po centru z levé strany a pěkném uvolnění na hranici soupeřova pokutového území střelou k tyči prosadil Čechura. Druhý poločas začal z naší strany opatrněji a hrálo se většinou mezi šestnáctkami. S přibývajícím časem jsme však opět získávali územní převahu a ke konci utkání jsme již soupeře prakticky nepustili z jeho poloviny. Podařilo se nám přidat ještě dvě branky a tím stanovit konečné skóre 0:5 v náš prospěch. Jedinou černou skvrnou na našem jinak výborném výkonu, bylo v tomto utkání neproměňování vyložených šancí. Skóre mohlo být pro náš tým ještě minimálně o 3 - 4 branky vyšší!!!!

Sestava: Vomlela - Šmejkal Luděk - Šmejkal Jan -  Fořt Martin  - Šmejkal Zbyněk - Bubník - Šimek Jakub - Kohůt - Čechura -  Čapek (75. Matera Petr)  - Brožovský