Sokol Stádlec

30.06.2019 16:15

FK Makov Hůrka – Sokol Stádlec 3:1 (1:0)

Konečně jsme se všichni dočkali, máme 3 body.

První poločas. První pozitivum, hrajeme od první minuty. Druhé pozitivum, zjednodušujeme hru. Konečně jdeme za výsledkem. Od začátku utkání máme převahu, ale opět bez brankového využití. V 17. minutě jsme provedli rychlý protiútok, faul ve vápně, penalta. Vedeme 1:0. Do konce poločasu se snažíme neudělat chybu.

Ve druhém poločase se hra soupeře zlepšila příchodem střídajícího hráče. Své vedení jsme navyšovali my až na 3:0.  Začali jsme také střídat, abychom dostali do soutěžního utkání co nejvyšší počet hráčů. V závěrečné desetiminutovce hosté vstřelili branku. Závěr utkání jsme si již pohlídali.

Branky : Havel, Brožovský a Šitner

Sestava :  Bubník, Brožovský, Čapek J., Čapek P., Drtílek,  Karpíšek M., Šimek J.Šitner J., Šmejkal Z., Šmejkal L., Vomlela L.

Střídali : Fořt D., Háječek, Uhlíř, Šmejkal L.

Mužstvo musíme pochválit za první jarní vítězství.

V sobotu jedeme do Vlkova, zápas začíná v 15:00 hod.