Sokol Vlkov - FK Makov Hůrka 4:3 (4:0)

17.06.2013 07:22

Po výhře z minulého týdne nad Olympem Tábor, která nám zajistila vítězství v celé soutěži, jako bychom si mysleli, že se každý soupeř, který proti nám nastoupí, porazí sám. Alespoň tak vypadal náš přístup v prvním poločase utkání ve Vlkově, kde jsme v sobotu odpoledne nastoupili proti domácímu Sokolu. Z naší strany byl výkon velmi matný, nevýrazný, bez myšlenky dopředu a bez ochoty bojovat za tým. Domácím jsme tak velmi usnadnili hru a po několika našich chybách jsme prohráli první poločas 4:0. Aby toho nebylo málo, po jedné z chyb v obraně postupoval domácí útočník sám na našeho gólmana, který proti němu vyběhl a po střetu byl vyloučen. Byli jsme nuceni vystřídat a na hřiště místo útočníka poslat druhého gólmana. Snad až v posledních 10 minutách v prvním poločase, alespoň někteří naši hráči pochopili, že bez bojovnosti to nepůjde a soupeře jsme svou aktivitou při napadání nepustili do dalších šancí a sami jsme již náznaky útočných akcí zaznamenali. Druhý poločas byl z naší strany úplně o něčem jiném. Byť v 10-ti lidech, byli jsme lepším a nebezpečnějším týmem na hřišti. Soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a vynutili si stálejší tlak. Odměnou nám bylo postupné dotahování brankového rozdílu. Dokázali jsme si vytvořit řadu šancí, z nichž jsme 3 proměnili a při troše štěstí bychom z Vlkova odjížděli alespoň s bodem. Bohužel čtvrtý gól se nám přidat nepodařilo a vyšli jsme v tomto zápase bodově na prázdno. Věřme, že se z prvního poločasu poučíme a v dalších dvou utkáních již takovýto přístup žádný z našich hráčů nezopakuje. Tento týden nás čeká poslední domácí utkání sezóny, ve kterém na našem hřišti v sobotu 15.6.2013 od 17:00 hodin hrajeme s týmem Březnice "B".

Sestava: Čapek Jan - Šmejkal Luděk - Šmejkal Jan -  Karpíšek - Kohůt - Čapek Pavel - Vavřík - Mrzena -  Bubník - Matera (35. Vomlela) - Brožovský