TJ Dražice "B" - FK Makov Hůrka 2:1 (1:0)

15.09.2014 13:36

Druhá porážka za sebou a ze tří zápasů jediný bod. Takto vypadá naše bilance po dalším nevydařeném výkonu. V sobotu jsme proti Dražicím nastoupili opět v neúplné sestavě, ale ani domácí tým nebyl zdaleka kompletní. Po prvních minutách hry byl obrázek podobný jako v minulých utkáních. Hráči Dražic drželi balón více na kopačkách, ale do vyložených šancí se nedostávali. Až po naší velké chybě v obraně jsme v podstatě gól soupeři dali zadarmo, když náš bránící hráč přihrál nechtěně útočníkovi Dražic před našeho gólmana, který byl již bezmocný.(1:0). V poločasové přestávce jsme udělali v sestavě několik změn a alespoň malý efekt to přineslo. Dostávali jsme se přeci jen blíže k soupeřově brance. Po jedné z útočných akcí byl ve vápně sražen Zbyněk Šmejkal a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Jakub Šimek (1:1). I po vyrovnávací brance jsme byli aktivnější, nežli v prvním poločase a zápas byl tak stále otevřený. Bohužel pro nás jsme se nedokázali vyvarovat další individuální chyby v obraně a soupeř nás za to okamžitě potrestal vítěznou trefou na 2:1, na kterou jsme již bohužel nedokázali zareagovat.

Výkon mužstva nelze hodnotit jinak nežli slabým průměrem, na který jistě nemůžeme být pyšní. Světlou výjimkou byly výkony našich mladých fotbalistů Davida Fořta a Richadra Šitty, kteří nastoupili teprv k druhému zápasu v mužské kategorii a svými výkony a bojovností rozhodně nezklamali.

V příštím utkání k námna domácí hřiště zavítá mužstvo z Mladé Vožice. Zápas se hraje v sobotu 13.9.2014 od 17:00 hodin.