TJ Mladá Vožice "B" - FK Makov Hůrka 8:2 (2:1)

05.05.2015 06:00

TJ Mladá Vožice "B" -  FK Makov Hůrka   8:2 (2:1)

V Mladé Vožici nás nečekal lehký zápas, ale příděl, který nám domácí uštědřili jistě neočekával nikdo z nás. V prvním poločase jsme byli Vožickým místy vyrovnaným soupeřem a pomýšleli jsme na bodový zisk. Po rychle obdržené brance, kdy jsme nepokryli soupeřova beka, který zcela osamocen střílel z hranice našeho malého vápna jsme začali hrát i my a dostávali se k soupeřově brance. Bohužel pár slibných situací jsme nedotáhli do konce. Vyrovnání přišlo po střele z 20-ti metrů, kterou vyslal Andrej Klein. Po zbytek prvního poločasu byl obrázek hry podobný. Náznaky šancí byli na obou stranách, bohužel proměnit dokázali svou jen domácí. Poločas tedy 2:1 pro domácí. Ve druhém poločase bylo na hřišti už jen jedno družstvo a domácí nás trestali za každou naši chybu. Nastříleli nám dalších 6 branek a bylo po zápase. Zřejmě špatně zvolená taktika před zápasem nás stála nejen body, ale v tomto zápase i trošku důstojnosti. V příštím kole zajíždíme k zápasu do Větrov. Utkání se hraje v neděli 3.5.2015 od 14:00 hodin.