TJ Sokol Želeč "B" - FK Makov Hůrka 2:6 (1:3)

21.09.2015 06:11

Na utkání v Želči jsme se chystali s vědomím, že soupeř bude fotbalovou kvalitou na vysoké úrovni a náš předpoklad se vyplnil. Domácí v prvním poločase přesně kombinovali a dostávali se k našemu velkému vápnu, ale střely neměly naštěstí správný směr, nebo nás podržel Honza Čapek v bráně. Nám se podařilo skórovat hned z prvního protiútoku, kdy jsme se prosadili střelou z hranice velkého vápna. Šancí na skórování bylo i z naší strany skutečně hodně a do poločasu jsme se prosadili ještě dvakrát. Bohužel branku vstřelili v poslední minutě prvního poločasu i domácí po přímém kopu a následném závaru v malém vápně. Druhý poločas měl podobný obrázek hry, jako první. Domácí "hráli" a my stříleli branky.... Konečný výdledek je na první pohled jasnou záležitostí, ale ne zcela vypovídá o rozložení sil na hřišti. Domácí měli rozodně vysokou kvalitu a body z Želče jsou velmi cenné. Příští utkání hrajeme v sobotu 12.9.2015 již od 13:00 hodin doma proti Dražicím.