Větrovy B - FK Makov Hůrka 1:4 (0:2)

30.04.2013 06:42

Větrovy B - FK Makov Hůrka 1:4 (0:2)

Ke druhému mistrovskému utkání jarní části sezóny jsme zavítali do Větrov.

I přes zřejmou kvalitu domácího celku jsme byli nebezpečnějším mužstvem a šancí jsme si vytvářeli poměrně velké množství. Zejména díky bojovnosti musel soupeř často sahat k zákrokům za hranicí pravidel a nám tak nabídl v prvním poločase několik možností k ohrožení branky ze standartních situací okolo velkého vápna. Bohužel ani jedna z nich neskončila brankou. Ta přišla po závaru před domácí brankou a nedůrazném odkopu obrany, kdy míč parádně vrátil do malého vápna Kohůt a náš útočník přehlavičkoval strážce domácí brány. Druhé branky jsme se dočkali ještě do poločasu, kdy po rozehrání rohového kopu se nejlépe ve vápně zorientoval navrátilec do sestavy Buchtele, který s chladnou hlavou skóroval. Poločasový výsledek byl tedy 2:0 pro nás. Na začátku druhého poločasu se domácí snažili s výsledkem něco udělat, ovšem naše záloha vystihla jejich rozehrávku a vyslala kolmou nahrávku na Brožovského, který zvýšil vedení na 3:0. Jedinou slabší chvilku jsme si v zápětí vybrali také my, kdy jsme nedůrazně řešili útočnou situaci domácích a byli jsme za to potrestáni gólem na 3:1. To bylo však ze strany domácích vše. Naopak nám se podařilo přidat po další pěkné útočné akci 4 gól a o výsledku bylo rozhodnuto. 3 body jsme si do tabulky připsali naprosto zaslouženě a tentokrát si celý tým zaslouží pochvalu za bojovný výkon.

Sestava: Vomlela - Šmejkal Luděk - Šmejkal Jan - Šmejkal Zbyněk (80. Fořt Martin) - Kohůt - Bubník - Šimek Jakub - Buchtele (70.Fořt Tomáš) - Mrzena - Vavřík (40. Šimek Karel) - Brožovský
Další utkání hrajeme v sobotu 27.4.2013 na domácím hřišti od 17:00 hodin proti týmu Pojbuk.