Větrovy "B" - FK Makov Hůrka 6:1 (3:0)

13.05.2015 06:01

Větrovy "B" -  FK Makov Hůrka  6:1 (3:0)

Další zápas - další ostudný výsledek. Šest branek v naší síti vykresluje naší situaci a rozpoložení. V prvním poločase, tedy do jeho 40. minuty byla hra vyrovnaná a výkon některých našich hráčů se dal hodnotit kladně ze stránky chuti bojovat za tým a ochoty nechat na hřišti vše. Náš velký problém je ovšem vstřelit branku. Naše šance, stejně jako v předchozích utkáních bohužel zůstaly jen šancemi. Mezi 40. minutou a poločasovou přestávkou jako kdybychom se již viděli v kabině. Domácí, bez povšimnutí našich hráčů kombinují od své branky až před naši obranu, kde dvakrát v poklidu naservírují míč svým útočníkům, kteří se v krátké době dvakrát prosadí a je po zápase. Poločas 3:0. Druhý poločas jen dokresluje naši nemohoucnost a naprostou neochotu bojovat pro tým. Na Větrovech bylo ve druhém poločase na hřišti jen jedno družstvo. S výjimkou pár náznaků šancí, které nechaly domácího brankáře klidným, jsme na hřišti nepředvedli vůbec nic..... Naši hráči přemýšlejí jestli udělat krok k míči navíc, ale v 90% případů se rozhodnou, že je to zbytečné.... Neustále si myslíme, že soupeře přehrajeme fotbalovostí, ale nechceme si přiznat, že to zkrátka a dobře nejde, a že je třeba zabrat a nechat na hřišti vše. Pokud se přístup hráčů výrazně nezlepší, pokud nebudeme ochotní na hřišti bojovat, čeká nás pouze velká ostuda a tým z Makova, ze kterého měli ještě nedávno všichni soupeři strach bude jen pro smích.

Příští utkání : Sobota 9.5.2015 17:00 doma s Vlkovem