Vlastiboř "B" - FK Makov Hůrka 1:5 (1:1)

26.05.2014 06:30

Po delší době by se dal náš výkon hodnotit lépe, nežli v předchozích utkáních. Po celou dobu zápasu jsme byli aktivnějším týmem a vytvářeli si poměrně dost brankových příležitostí, které jsme bohužel zdaleka ne všechny proměnili. Zejména v prvním poločase naši útočníci trestuhodně zahodili několik jasných příležitostí ke vstřelení branky a když už jsme se konečně prosadili, byl odmáván ofsajd. První regulérní gól tak vstřelil hlavou Jakub Šimek, který byl díky svému důrazu první u balónu, který po přímém kopu domácí gólman pouze vyrazil před sebe. Další branky jsme bohužel i přes dostatek šancí v prvním poločase nepřidali, naopak hostům se podařilo srovnat skóre, když po tečované střele neměl Honza Čapek v naší brance šanci. V poločase tedy 1:1, ale z týmu bylo cítit odhodlání a touha po vítězství. Obrázek hry ve druhém poločase byl stejný, jako v tom prvním s tím rozdílem, že naše efektivita při zakončení byla na daleko lepší úrovni. Po pěkné akci se ocitnul před domácím gólmanem Petr Bubník a střelou k tyči zvýšil na 1:2. O pár minut později po rozehraném rohovém kopu obrana domácích pouze odhlavičkovala míč na šestnáctku k našemu hráči, který střelou k tyči zvýšil vedení již na 1:3. Bohužel pro domácí se při této střele zranil jejich gólman, který do té doby podával velmi dobrý výkon. Do branky musel hráč z pole a domácí dohrávali v deseti. Další branku jsme přidali střelou skoro z poloviny hřiště, když po získání balónu byl domácí gólman daleko z branky. Poslední branku přidal po rohu opět Jakub Šimek, když ho přesným centrem našel osamoceného před soupeřovou brankou Petr Bubník. Náš výkon byl v tomto zápase dobrým příslibem pro závěrečná 4 kola, v nichž se budeme snažit získat co možná nejvíce bodů. Hned v příštím kole máme příležitost potvrdit dobrý výkon z Vlastiboře. V sobotu 24.5.2014 od 17:00 doma přivítáme fotbalisty z Měšic.